Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
IMG
QI První elastický informační systém (Brno - Bystrc)
Informační systémy
QI je komplexní informační systém postavený na myšlence maximální přizpůsobitelnosti – funkční i cenové. Jako jeden z mála českých ERP systémů integruje jak projektové i procesní řízení, tak například nástroj pro pokročilé plánování výroby APS.
Páteřní 1216/7, 63500 Brno
IMG
Ruleta - návod
Informační systémy
Stránka o výhrách na ruletě v internetových kasínech. S návodem zdarma.
IMG
Ruleta - návod online
Informační systémy
Stránka o internetových kasínech zkuste vyhrát na ruletě. Registrace je zdarma online. Zkuste vyhrát na ruletě na internetu v prověřeném internetovém kasínu. Návod na registraci.
IMG
MS produkce Marcel Šmída
Informační systémy
MS produkce Marcel Šmída: svatby, maturitní plesy, oslavy, večírky, záznamy z koncertů a sportovních akcí. letecké foto/video 1080p-4K. Zvolte do jakého formátu si budete video přát. VHS, DVD, nebo i na Blu-ray Disc s vysokým rozlišením.
IMG
Ewena.cz
Informační systémy
Affiliate provize v programu EWENA. Staňte se naším partnerem, je to snadné. Zaregistrujte se v našem programu jako náš obchodní partner, vyberte si banner, nebo odkaz a umistěte jej.
IMG
Noxidar
Informační systémy
eRecept a EET v jednom, vše od certifikovaného servisního partnera Kasa FIK - podnikatelmi nejoblíbenějšího pokladního programu v České republice. U nás si můžete pokladnu nejenom koupit, ale opřít se i o plnou servisní podporu.
IMG
Prima bazar
Informační systémy
Prima bazar je internetová inzerce jako je bazoš či sbazar,annonce určená pro každého a zdarma. Inzeráty lze vyhledávat v okruhu km podle města,obce či PSČ. Vhodné zejména pro reality.
IMG
STAROŽITNOSTI Antik Primák Praha 7
Informační systémy
Starožitnosti Praha 1, Antic Primák, starožitníci, sběratelé, třetí generace. Výkup, prodej, za hotové, do komise, aukce, výmena. Mince, medaile, vyznamenání, odznaky, šperky, zlato, stříbro, hodinky, sklo, porcelán, obrazy, fotografie.
IMG
Mimi-net.cz
Informační systémy
Internetový obchod se zbožím pro děti a kojence. Nabízíme dětské postýlky, povlečení, dětské ohrádky, přebalovací komody a pulty, přebalovací podložky, proutěné koše na miminka, jídelní židličky, fusaky a rukávníky.
IMG
Magazín pro aktivní ženy
Informační systémy
Activejoy.cz je internetový lifestyle magazín pro aktivní ženy a nejen pro ně. Pravidelně přinášíme nové články o bydlení, cestování, financích a o dalších zajímavých tématech.
IMG
Nejlevnější neveřejné mobilní tarify
Informační systémy
Porovnáváme tarify, neveřejné tarify, předplacené karty a mobilní internet v ČR. Známe i podpultové (neveřejné) nabídky tarifů mobilních operátorů. Pořiďte si u nás individuální tarif přesně na míru.
IMG
České návody, manuály a příručky
Informační systémy
České návody k používání ke stažení v PDF. Návody pro pračky, myčky, ledničky a další manuály k elekrospotřebičům od značek jako Bosch, AEG, Samsung, LG, návody Beko a příručky pro další výrobce.
IMG
Hamster Companies and Accounts s.r.o.
Informační systémy
Specializujeme se na zakládání a prodej společností s ručením omezeným a evropských akciových společností. Samozřejmostí jsou služby správy sídla společnosti, ekonomické a účetní poradenství, vedení účetnictví včetně mzdové a pracovněprávní agendy.
IMG
Ufficio Virtuale Praga
Informační systémy
Služba Ufficio Virtuale a Praga přináší služby virtuální kanceláře a sídla firmy pro italské firmy a podnikatele v Praze. Pronájem jednacích prostor a kompletní servis pro podnikatele z apeninského poloostrova.
IMG
Artikul.cz srovnávač zboží a služeb
Informační systémy
Artikul je férový srovnávač produktů a služeb. Umožňuje propojení mezi nejkvalitnějšími produkty a službami za férové ceny s potenciálními zákazníky. Uživatelé sami určují svými hodnoceními, jaké služby či produkty budou na předních příčkách.
IMG
HECKEL pracovní obuv
Informační systémy
Heckel je francouzska značka pracovní profi obuvi, které se řadí mezi nejkvalitnější na trhu pracovní obuvi. Díky tradici od roku 1970 přináší Heckel mnoho inovativních technologii, které přináší max. konfort a bezpečnost.
IMG
Energetická kancelář
Informační systémy
Web energetickakancelar.cz zprostředkovává informace, jak můžou běžní spotřebitelé (domácnosti, rodiny, firmy aj.) ušetřit tisíce korun ročně na jinak předražených energiích na principu energetických soutěží.
IMG
Dřevěné výrobky
Informační systémy
Prodáváme dřevěné zboží českých výrobců. Najdete u nás dřevěné hračky, dřevěné houpačky, pískoviště, květináče na zahradu, různé dřevěné dekorace a dárkové zboží, stojany na vánoční stromky, vinotéky a další zboží ze dřeva. Nakupte dárky s vůní dřeva.
IMG
M-Age marketing
Informační systémy
Komunikační aktivity, reklama, grafika, produkce a tisk pro velké společnosti i firmy lokálního charakteru. Bez vysokých nákladů na režii reklamní agentury získáte nápady, řešení a provedení, které bude fungovat.
IMG
Jedinečný nástroj pro optimalizaci práce a týmu
Informační systémy
Chcete-li mít přehled o komunikačních účincích uvnitř týmu a vytvářet reporty z dostupných informací, na základě kterých vyhodnotíte týmovou efektivitu, pak je právě vám určen inovativní nástroj TEAMsCOM, který vyhodnotí a optimalizuje právě práci celého týmu.


Náš partnerský katalog AZ katalog - seznam firem na Slovensku | Turbo | Další odkazy
   (c) 2010-2019 Katalog firem v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.