Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
IMG
ART- FLOWERS s.r.o. (Praha - Stodůlky)
Svatební služby
Ateliér květin a dárků. Nabízíme: veškeré služby spojené s dodávkou květinové výzdoby, včetně poradenské činnosti a dopravy, kvalitní umělecké zpracování živých i umělých květin, velký výběr pokojových rostlin, pronájem pokojových rostlin, sklo, keramiku ASA Selection, svíčky.
Petržílkova 2589/19, 15800 Praha
IMG
Svatební dekorace
Svatební služby
Půjčujeme dekorace stolů, dekorace židlí, svatební dekorace a výzdoba auto, máme přes 4000 potahů na židle a 6000 mašlí a běžců na stoly..
Foltýnova 998/1, Brno 63500
IMG
Svatební oznámení LarisDesign
Svatební služby
Svatební oznámení od LarisDesign. Luxusní, kreativní i jednoduché svatební oznámení. Cena od 13 Kč za kus. Nejširší nabídka, nejlepší ceny.
IMG
Svatební potahy
Svatební služby
Půjčovna Svatební potahy.cz nabízí k zapůjčení svatební dekorace, slavnostní a plesovou výzdobu. Specializujeme se na svatební potahy na židle, které půjčujeme klientům k dekoraci židlí ve svatebním sálu. Potahy na židle mohou být použity také pro plesovou výzdobu nebo dekoraci slavnostních akcí.
Foltýnova 998/1, Brno 63500
IMG
Svatební informační servis pro Královéhradecký kraj
Svatební služby
Svatební poradna pro Královéhradecký kraj zdarma poskytuje poradenství pro snoubence. Jsou to reference na svatební služby, agentury, půjčovny svatebních šatů, hudebníky na svatbu, svatební diskžokeje, restaurace na svatební hostinu a podobně.
Hradec Králové
IMG
Hotel Hviezdoslav - svadba v Tatrách
Svatební služby
Hotel Hviezdoslav**** je miesto, kde zažijete luxusnú svadbu priamov historickom centre Kežmarku v krásnom prostredí pod Vysokými Tatrami. Na mieste, kde istý čas žil a tvoril slovenský spisovateľ P.O. Hviezdoslav v blízkosti 3 národných parkov môžete zažiť výnimočnú svadbu, o ktorej sníva každá nevesta.
IMG
Svatební salony Praha
Svatební služby
Svatební salony Praha, to je online katalog těch nejlepších svatebních salonů v Praze. Všechny ověřené svatební salony zde najdete na jednom místě.
IMG
Gastro-Party-Servis Pavel Bedrník (Praha)
Svatební služby
Naše společnost Gastro-Party-Servis zajistí kompletní cateringový servis. Připravíme pro Vás: bankety, rauty, recepce, koktejly, obchodní jednání i rodinné oslavy. Nabízíme též pronájem a zapůjčení stolního inventáře a výčepního zařízení P.S. Vašim představám o pohoštění dodáme světový rozměr.
Niederleho 543/8, 10800 Praha


Náš partnerský katalog AZ katalog - seznam firem na Slovensku | Turbo | Další odkazy
   (c) 2010-2019 Katalog firem v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.