Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
IMG
Firemní vzdělávání a mentální koučink
Vzdělávání a věda
Specializovaně se zaměřujeme na obor systemika, jenž je základem kurzů pro vrcholné managery. Systemické vedení firem je zárukou největšího možného ekonomického růstu společností.
Vyšehradská 1349/2, 128 00 Praha 2
IMG
kvakat.cz
Vzdělávání a věda
Jazyková škola - anglický klub. Výuka angličtiny pro děti v Českých Budějovicích. Jazykové kurzy pro veřejnost, příprava na maturitu, kurzy angličtiny pro děti a mládež, kurzy pro seniory.
IMG
Jazyková škola Irislingua Praha 8
Vzdělávání a věda
Jazykové kurzy pro děti i dospělé na Praze 8 Bohnice i Ládví. Široká nabídka cizích jazyků. Naše škola působí již 17. rokem na sídlišti Bohnice v Praze 8 nebo na sídlišti v Ládví.
Těšínská 600/4, Praha 8
IMG
TRAINING ONLINE s.r.o.
Vzdělávání a věda
Máte zájem o e-learning školení, či školení svých zaměstnanců online? Registrace a vytvoření účtu zdarma !!!
Pod Rapidem 451/4, Praha 10, 11000
IMG
Škola Populo
Vzdělávání a věda
Doučujeme žáky základních a středních škol dle jejich individuálních potřeb. V našem týmu jsou studenti a absolventi vysokých škol i zkušení kantoři s praxí. Výuka probíhá v příjemném prostředí v centru města.
Tylova 1136/6
IMG
Doučování Olomouc
Vzdělávání a věda
Doučování Olomouc, to je kvalitní doučování matematiky, angličtiny, fyziky, účetnictví ale také němčiny a češtiny v centru Olomouce. Samozřejmostí jsou vlastní učebny a výuka pod taktovkou profesionálních lektorů.
IMG
Hodiny angličtiny v PLZNI
Vzdělávání a věda
Hodiny angličtiny, výuka pro menší skupiny i pro jednotlivce s rodilým mluvčím, který mluví plynně česky. Již 20 let se specializujeme na individuální výuku a překlady angličtiny v ČR.
IMG
http://fakultamanagementu.sk
Vzdělávání a věda
Fakulta managementu Univerzity Komenského - Pripravujeme lídrov budúcnosti. Fakulta managementu ponúka možnosti a príležitosti, ktoré umožňujú talentom rásť a šikovným študentom zabezpečiť si špičkové uplatnenie.
IMG
Střední školy v ČR
Vzdělávání a věda
Přehledný katalog středních škol v ČR najdete právě na našem portále o středních školách. Vyberte si tu svou střední školu podle regionu nebo zaměření. Aktuality z oblasti školství.
Kubelíkova 1224/42 Praha 3 13000
IMG
Montessori školka Mufánkov
Vzdělávání a věda
Montessori školka, jejíž hlavním cílem je vytvoření kvalitního, příjemného a především připraveného prostředí, kde mají děti dostatek času naučit se a rozvinout vše potřebné do budoucího života tak, aby se staly samostatnými, zodpovědnými a empatickými lidmi.
Dukelských hrdinů 25 Praha 7 170 00
IMG
Language-coach.cz - konverzace v němčině
Vzdělávání a věda
Potřebujete se naučit plynule konverzovat v německém jazyce? Pokud se již delší dobu učíte jazyk a stále máte zábrany v komunikaci, jazykový kouč vám pomůže zlepšit vaše komunikační dovednosti.
IMG
Inzerce doučování Praha
Vzdělávání a věda
Inzerce doučování Praha, to je nabídka i poptávka doučování na jednom místě. Hledáte doučování fyziky, matematiky nebo angličtiny v Praze? A nebo nabízíte doučování němčiny nebo chemie? Inzerujte zdarma!
IMG
Školení, které vaše pracovníky promění
Vzdělávání a věda
Školení a trénink pracovníků, které změní jejich návyky a udrží změny, které chcete prosadit. Přes 20 let zkušeností. 2484 realizovaných školení. Stáhněte si zdarma průvodce "Školením, které je promění"...


Náš partnerský katalog AZ katalog - seznam firem na Slovensku | Turbo | Další odkazy
   (c) 2010-2019 Katalog firem v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.