Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Česká republika - Praha (6) - Vysoké Mýto (1) - Pelhřimov (1) - Otrokovice (1) - Ostrava (1) - Náchod (1) - Jihlava (1) - Brno (1)
IMG
Tesako s.r.o. - Dopravníky
Průmysl a výroba
Vyrábíme dopravníky pásové, vibrační, modulární, řetězové, destičkové a šnekové, válečkové tratě, elevátory, vibrační zařízení (dopravníky, podavače, třídiče, dávkovače s vážením, zásobníky), rotační třídiče, skipové výtahy, mycí bubny.
IMG
KVINTAS s.r.o.
Průmysl a výroba
Kvintas s.r.o. - Hledáte dodavatel kvalitních přírub? Neváhejte nás kontaktovat kontaktovat. Nabízíme příruby ploché, přivařovací, točivé, závitové, zaslepovací a další druhy, ale i na míru.
Vraclavská 164, 566 01, Vysoké Mýto
IMG
Kompenzátory
Průmysl a výroba
Macroflex s.r.o. - Jsme výrobce a dodavatel potrubních systémů a kompenzátorů! Obraťte se na profesionály v oblesti kompenzátorů a potrubních systémů již od roku 1995!
tř. Tomáše Bati 1852, 765 02, Otrokovice
IMG
Hájenská Keramika Hegner
Průmysl a výroba
Ruční originální dekorativní keramická výroba
IMG
Montované haly Kunovský
Průmysl a výroba
Naše společnost vyrábí a dodává lehké montované mobilní haly s ocelovou nebo duralovou konstrukcí a opláštěním obvykle technickou textilií nebo trapézovým plechem. Zabýváme se též výrobou, prodejem a pronájmem párty stanů v různém provedení.
Zámecká 6, 66441 Troubsko u Brna
IMG
TRUCK-P
Průmysl a výroba
Specializujeme se na prodej sypkého materiálu jako písky, štěrky, kačírky, štěrkodrtě, drtě a žulové kostky. Stavební materiál rozvážíme po Hradci Králové a celé ČR drobným zákazníkům i velkým firmám.
IMG
Česká Klima s.r.o. - Klimatizace na míru
Průmysl a výroba
Nabízíme montáž a servis všech typů klimatizací, tepelných čerpadel a vzduchotechniky. Provádíme jak kompletní řešení tzv. na klíč, tak i individuální řešení po předchozí dohodě se zákazníkem.
IMG
Hydraulické tabulové nůžky a ohraňovací lisy
Průmysl a výroba
Tabulové nůžky a ohraňovací lisy HACO, dlouholetá tradice výroby strojů na Slovensku. Výborný poměr kvalita / cena, dostupnost náhradních dílů a kvalitní servis.
IMG
Rockwool - Nehořlavé izolace z kamenné vlny
Průmysl a výroba
Produkty z kamenné vlny ROCKWOOL zahrnují spektrum originálních řešení v různých aplikacích jako stavební a technické izolace ROCKWOOL, stropní akustické izolace ROCKFON nebo fasádni izolační panely.
IMG
Kompresory Atlas copco
Průmysl a výroba
Prodej a servis olejových šroubových kompresorů Atlas Copco. V nabídce máme i použité šroubové kompresory ATLAS COPCO s příslušenstvím za nízké ceny. www.kompresory-atlascopco.cz
IMG
Plastové závěsy
Průmysl a výroba
Specializujeme se na využití plastových závěsů v potravinářství a mrazírenství. Potřebujete-li plastové závěsy, tak nás neváhejte kontaktovat. Pomůžeme Vám!
IMG
Ohraňovací nástroje
Průmysl a výroba
Nástroje pro ohraňovací lisy s upínáním AmadaPromecam, Trumpf a další. Zastupujeme špičkového italského výrobce ohraňovacích nástrojů EURAM, který nabízí výborný poměr kvalita / cena.
IMG
Bagr Přikryl - Zemní a výkopové práce - Prostějov
Průmysl a výroba
Provádíme zemní a výkopové práce, nabízíme služby autodopravy, bourací práce a recyklace zemin. Jsme firma Bagr Přikryl s.r.o. a sídlíme v Prostějově.

 Lomy
 Plechy
 


Náš partnerský katalog AZ katalog - seznam firem na Slovensku | Turbo | Další odkazy
   (c) 2010-2019 Katalog firem v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.