Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Česká republika - Jindřichův Hradec (14) - Praha (10) - Brno (5) - Zlín (3) - Hradec Králové (3) - Český Krumlov (2) - České Budějovice (2) - Třeboň (2) - Znojmo (2) - Železnice (1) - Chomutov (1) - Trutnov (1) - Přerov (1) - Polička (1) - Poděbrady (1) - Plzeň (1) - Pelhřimov (1) - Ostrava (1) - Mladá Boleslav (1) - Mariánské Lázně (1) - Louny (1) - Litovel (1) - Kutná Hora (1) - Kroměříž (1) - Kolín (1) - Havířov (1) - Česká Lípa (1) - Čáslav (1)
IMG
Hotel Theresia Kolín, a.s. (Kolín - Kolín II)
Ubytování
Hotel nabízí možnost nadstandardního ubytování na okraji Kolína. V atriu je k dispozici bezplatné připojení k internetu (WIFI). Pro Vaší rodinu či obchodní přátele připravíme rauty, svatby, promoce, narozeninové oslavy, večírky, firemní akce, školení či obchodní jednání.
Na Petříně 991, 28002 Kolín
IMG
Levné ubytování v Praze a ve střední Evropě
Ubytování
Nabídka ubytování a doprovodného programu v Praze a ve státech střední Evropy: ČR, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, levné hotely, pensiony, hostely, apartmány, wellness balíčky a speciální sportovní aktivity pro skupiny i jednotlivce.
IMG
Hotel Artaban****
Ubytování
Hotel Artaban nabízí ubytování ve 22 pokojích, nekuřáckou restauraci, salonek, vinný sklípek, bowling bar, školící a společenský sál, střešní venkovní terasu, hotelovou tělocvičnu a wellness.
Havlíčkovo náměstí 740, Žirovnice, 39468
IMG
Penzion BONTRE Třeboň
Ubytování
Penzion nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových útulných apartmánech a ve dvou větších rodinných apartmánech s vlastní koupelnou a WC. WiFi připojení, posezení na terase, v přízemí penzionu je stylová kavárna Bon Tre.
Svobody 273, 39701 Třeboň
IMG
Penzion Ubytování České Budějovice
Ubytování
Penzion Ubytování České Budějovice. Penzion Ubytování České Budějovice se snídaní, pro služební cesty i rodinnou dovolenou, levné ubytování nedaleko centra města Vám nabídne kvalitně vybavené pokoje a uzavíratelné parkoviště s kamerovým systémem.
Školní 8, České Budějovice, 37010
IMG
Chalupa Chvalčov
Ubytování
Rodiná dovolená v Hostýnských horách.
Pod Matůškem 632,768 72 Chvalčov
IMG
Penzion Třeboň-Holičky
Ubytování
Penzion Třeboň Holičky nabízí ubytování vybavených apartmánech TV,kuchyň,WC), zahrada, parkování zdarma. Nabídka rekreace, cykloturistiky a rybaření.
Holičky 37, 37901 Třeboň
IMG
Ubytování v Hradci Králové
Ubytování
Stylový rodinný penzion Černý kůň z kategorie *** poskytuje ubytování v klidné části Hradce Králové. Poskytuje bytování v luxusních dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích.
IMG
restaurace Mlýnský Dvůr Třeboň
Ubytování
Penzion a restaurace Mlýnský Dvůr nabízí skvělé ubytování v Třeboni na farmě se zvířaty, ideální pro rodiny s dětmi a cyklisty.
Branná 56, 37901 Třeboň
IMG
Penzion Hacienda Třeboň
Ubytování
Domácí ubytování v Třeboni najdete v penzionu Hacienda, který je obklopený velkou zahradou. K dispozici je bezbariérový pokoj s koupelnou, který je přizpůsobený pro pohyb na vozíčku.
Ostende 104, Třeboň 37901
IMG
Penzion Vila Dům Evropa
Ubytování
Penzion Evropa nabízí ubytování v centru nové Třeboně pro turisty, cyklisty a lázeňského hosty. Rádi přivítáme také rodiny s dětmi, pro které máme připravené vybavení. Ubytování nabízíme se snídaní, WiFi, parkování u penzionu.
Svobody 81 Třeboň 37901
IMG
Penzion a farma Mlýnský Dvůr, Třeboň
Ubytování
Penzion Mlýnský Dvůr nabízí skvělé ubytování v Třeboni na farmě se zvířaty, ideální pro rodiny s dětmi a cyklisty. Přímo u penzionu je golfové odpaliště, vlastní rybníček, možnost vyjížděk na koních.
Branná 56, 37901 Třeboň
IMG
Hostel Foster
Ubytování
Ubytování se nachází v samém centru Mariánských Lázní. Z našeho hostelu máte pěšky na dosah všechny významné památky : Lázeňský park, Hotel Esplanade, Kolonáda Ferdinandova pramene, Lázeňský pavilón Rudolfova pramene, Městské muzeum.
Tyršova 243/1, Mariánské Lázně, 35301
IMG
Penzion U Třeboňského kola
Ubytování
Tradiční penzion nabízí levné rodinné ubytování v Třeboni se snídaní.
Táboritská 65, 37901 Třeboň
IMG
Penzion u Balkánce
Ubytování
Penzion u Balkánce nabízí ubytování ve Vizovicích v dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích.
J.Haly 1098, 763 12 Vizovice
IMG
Hotel Zámeček kalek
Ubytování
otevřen na akce - svatby, narozeninové oslavy, srazy, kapacita 27 osob na ubytování v hotelu, 50 osob v chatkách, finská grilkota(grilování v zimě), restaurace pro 70 osob, salonek na firemní školení 40 osob,...
kalek 1, 43132
IMG
Ubytování Třeboň U Draka
Ubytování
Rodinný penzion v Třeboni U Draka – místo pro Vaši pohodovou dovolenou v jižních Čechách. Nabízí komfort, velkou zahradu s bazénem.
Holičky 55, Třeboň 37901
IMG
Hotel Vyhlídka****Luhačovice
Ubytování
Relax i aktivní odpočinek v lázeňském městě Luhačovice. Příjemné a komfortní ubytování s výhledem na přehradu za skvělé ceny. Chutná kuchyně. Oslavy, školení, bowling, aquapark, koupání, cyklistika, turistika, dětský koutek i hřiště.
Pozlovice 206, 76326 Luhačovice
IMG
Levné ubytování České Budějovice pension
Ubytování
Levné ubytování České Budějovice pension. Levné ubytování České Budějovice najdete nedaleko od výstaviště a centra města, poblíž pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch. Levné ubytování patří mezi oblíbené pensiony v Českých Budějovicích.
Školní 8, České Budějovice, 37010


Náš partnerský katalog AZ katalog - seznam firem na Slovensku | Turbo | Další odkazy
   (c) 2010-2018 Katalog firem v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.