Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Česká republika - Benešov - Beroun - Blansko - Bohumín - Boskovice - Brandýs nad Labem-St.Boleslav - Břeclav - Brno - Bruntál - Čáslav - Česká Lípa - Česká Třebová - České Budějovice - Český Krumlov - Český Těšín - Děčín - Domažlice - Dvůr Králové nad Labem - Frenštát pod Radhoštěm - Frýdek-Místek - Frýdlant nad Ostravicí - Havířov - Havlíčkův Brod - Hlinsko - Hlučín - Hodonín - Hořice - Hořovice - Hradec Králové - Hranice - Cheb - Chomutov - Chrudim - Jablonec nad Nisou - Jaroměř - Jeseník - Jičín - Jihlava - Jindřichův Hradec - Kadaň - Karlovy Vary - Karviná - Kladno - Klatovy - Kolín - Kopřivnice - Kralupy nad Vltavou - Krnov - Kroměříž - Kutná Hora - Kyjov - Lanškroun - Liberec - Litoměřice - Litomyšl - Litovel - Litvínov - Louny - Lovosice - Mariánské Lázně - Mělník - Mladá Boleslav - Mohelnice - Most - Náchod - Neratovice - Nová Paka - Nové Město na Moravě - Nový Jičín - Nymburk - Olomouc - Opava - Orlová - Ostrava - Ostrov - Otrokovice - Pardubice - Pelhřimov - Písek - Plzeň - Poděbrady - Polička - Praha - Prachatice - Přerov - Příbram - Prostějov - Rakovník - Říčany - Rokycany - Roudnice nad Labem - Rožnov pod Rahdoštěm - Rychnov nad Kněžnou - Slaný - Sokolov - Šternberk - Strakonice - Stříbro - Šumperk - Sušice - Svitavy - Tábor - Tachov - Teplice - Tišnov - Třebíč - Třeboň - Třinec - Trutnov - Turnov - Uherské Hradiště - Uherský Brod - Uničov - Ústí nad Labem - Ústí nad Orlicí - Valašské Meziříčí - Veselí nad Moravou - Vimperk - Vlašim - Vrchlabí - Vsetín - Vyškov - Vysoké Mýto - Zábřeh - Žamberk - Žatec - Žďár nad Sázavou - Zlín - Znojmo - Všechny města dle abecedy
IMG
Dalibor Hrnčíř (Praha - Libeň)
Balení a etiketování
Prodej samolepicích etiket.
Kmetiněves 79, 273 22 Hospozín
IMG
Miroslav Veselý (Praha - Modřany)
Potisk textilu a strojní vyšívání
Výroba sportovních čepic a strojové vyšívání.
Rodopská 3149/5, 14300 Praha
IMG
Persea spol., s.r.o. (Praha - Dejvice)
Personální a pracovní agentury
Pracovní agentura, práce na dobu určitou, zaměstnáváme studenty i ne-studenty. Zaměstnáváme legálně.
Velflíkova 1428/4, 16000 Praha
IMG
Vizut.eu, s.r.o. (Praha - Dolní Chabry)
Telefony a faxy
Věnujeme se dovozu a distribuci domácích audio a videotelefonů.
Pešova 1086/2, 18400 Praha
IMG
PBR Komtech, s.r.o. (Praha)
Servis kancelářské techniky
Dodávky, montáž a servis elektronické techniky.
Armády 452/75, 155 00 Praha 5
IMG
Bison & Rose, s.r.o. (Praha - Holešovice)
PR agentury
Zabýváme se marketingem a interní a externí komunikací.
Ovenecká 380/9, 17000 Praha
IMG
JUDr. Jiří Zoubek (Praha - Košíře)
Krizové řízení a poradenství
Nabídka advokátních služeb a služeb správce konkursní podstaty.
Jenišovská 1163/23, 15800 Praha
IMG
Radomír Frelich (Praha - Dejvice)
Telefony a faxy
Nabízíme prodej faxmodemů.
Za Hanspaulkou 15/1, 16000 Praha
IMG
Klüber Lubrication CZ, s.r.o.
Oleje a maziva
Prodej a technické poradenství v oblasti speciálních maziv pro průmyslové operace.
Michelská 1552/58, 141 00 Praha 4
IMG
1. Evropská STAPRO & company s.r.o. (Praha - Nové Město)
Advokátní a právní služby
Nabízíme konzultační služby, které souvisí se založením společností a jejich poboček či organizačních složek. Naše společnost je schopna svými zaměstnanci poskytnout účetní a daňové poradenství, právní poradenství, překladatelské služby, půjčování osobních vozidel aj. Máme velké zkušenosti s prodejem obchodních společností i jejich zakládáním. Máme veškerou kvalifikaci pro kvalitní poskytování informací, legalizaci listin, které jsou nutné pro práci z cizinci.
Praha
IMG
Amboseli, s.r.o. (Praha - Strašnice)
Studentské agentury a brigády
Jsme profesionální agentura práce se sídlem v Praze s mnohaletou zkušeností na trhu. Působíme po celé České republice a zabýváme se pronájmem pracovních sil. Hledáte volné pracovní místo a nabídky od úřadu práce neodpovídají vašim představám? Zkuste to s námi. Od roku 2006 jsme našli práci tisícovkám uchazečů. To vše v souladu s platným zákoníkem práce!
Třebohostická 1244/12, 10000 Praha
IMG
PROSTOR a.s. (Praha - Bohnice)
Komunální technika a kontejnery
Komplexní komunální, zahradní a úklidové služby. Odvoz odpadu, čištění kanalizace, vnitřní a venkovní úklid. Od kontejnerové dopravy až po letní a zimní údržby komunikací. Svoz a likvidace odpadu včetně živnostenského, domácího, nebezpečného a bio odpadu z kanceláře, průmyslových a městských zón.
Čimická 317/90, 18200 Praha
IMG
JSV International Assistant Service s.r.o.
Administrativní služby
Nabízíme služby Osobní asistentky, mezinárodně. Poskytujeme komplexní Administrativní a Asistentskou podporu firmám, CEO, Investorům, Developerským společnostem, Start-Up projektům, Finančním konzultantům, Poslancům, a podnikatelům. Služba je postavena na principu najmutí si Osobní Asistentky na částečný úvazek, ad hoc úkoly, pružné a flexibilní s profesními zkušenostmi a znalostí jazyků.
Václavské náměstí 832/19, Praha 1
IMG
Překlady němčina, překlad němčina
Služby pro firmy
Překlad němčina, překlady z němčiny, překlady do němčiny. Individuální přístup. Přímá komunikace s překladatelem. Výhodné ceny. Sleva pro registrované zákazníky. Profesionální služby.
Dědinova 2010 Praha 4
IMG
CBC Group s.r.o (Praha - Horní Počernice)
Auditoři a daňoví poradci
Nabídka komplexních služeb při zakládání zahraničních společností v daňově zvýhodněných jurisdikcích a poskytování mezinárodního daňového poradenství.
Křovinovo náměstí 9/12, 193 00 Praha 20 - Horní počernice
IMG
Účetnictví Marie Pospíšilová
Účetnictví
Nabízím vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, zpracování a podání daňových přiznání, vedení mezd a personalistiky, zastupování na úřadech, poradenství, správu pohledávek.
K Vejvoďáku 1541, 156 00 Praha 5-Zbraslav
IMG
Mgr. Lenka Písařová
Úvěry
Odborné poradenství v oblasti úvěrů, stavebního spoření a hypoték.
Nekázanka 11, Praha
IMG
Kapoli a.s. (Praha - Nové Město)
Finanční služby
Společnost KAPOLI a.s. pro Vás provozuje servery zabývající se problematikou mimobankovního financování včetně realizace Vašich úvěrových poptávek.
Opletalova 1418/23, 11000 Praha
IMG
Advokáti Praha
Advokáti a právníci
Specializujeme se na poskytování úplného právního servisu. Naším cílem je Vaše spokojenost a důvěra v naše služby. K našim klientům preferujeme osobní a individuální přístup
Nad Šutkou 1811/12, Kobylisy
IMG
KP Events
Event agentury
Nezáleží na tom, kolik hostů nebo jak velkou akci chcete uspořádat. Správná eventová agentura zvládne zorganizovat snídani pro pár vybraných novinářů i konferenci pro 1500 hostů. Zvládne event pro manažery z celého světa, ale i event pro exkluzivní společnost. Dokáže rozlišit cílovou skupinu daného eventu, včetně zvolení distribuce pozvánky na event mailovou formou, po kterém bude následovat uživatelsky přívětivý systém pro potvrzení účasti nebo poslání personifikované pozvánky sympatickými hosteskami v šatech v konceptu eventu. Skvělý event poznáte podle toho, že během akce nemusíte nic řešit
Sportovní 228, Dobřejovice, 251 70

 


Náš partnerský katalog AZ katalog - seznam firem na Slovensku | Turbo | Další odkazy
   (c) 2010-2019 Katalog firem v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.