Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Česká republika - Praha (105) - Ostrava (10) - Brno (5) - Olomouc (2) - Hodonín (2) - Plzeň (2) - Pardubice (2) - Příbram (2) - Prachatice (1) - Žďár nad Sázavou (1) - Zlín (1) - Strakonice (1) - Rožnov pod Rahdoštěm (1) - Ostrov (1) - Frýdek-Místek (1) - Česká Třebová (1) - Boskovice (1) - Liberec (1) - Kyjov (1) - Kroměříž (1) - Kopřivnice (1) - Kolín (1) - Klatovy (1) - Kladno (1) - Jihlava (1) - Jeseník (1) - Hořice (1)

Služby a řemesla

IMG
Zážitkové poukazy – Vojtěch Vondra
Služby a řemesla
Daruj zážitek, daruj radost. Chcete koupit zážitek jako dárek? Připravili jsme dárkové balíčky pro každou příležitost rozdělené podle typů. Nabízíme Adrenalinové zážitky jako tandemový seskok padákem nebo jízdu tankem.
Polní 429
IMG
Truhlářství a Stolařství Boskovice
Služby a řemesla
Zakázkové truhlářství a stolařství Boskovice, služby hodinového manžela
Sloup 91, 679 13 Sloup
IMG
Prodej palivového dřeva
Služby a řemesla
Provádíme prodej kvalitního dřeva Ostrava a okolí...
Dubnice 28
IMG
CHEMICKÉ PRODUKTY - Pavel Vinkler
Služby a řemesla
Mycí a čistící prostředky - kompletní nabídka produktů pro provozy, hotely, restaurace, jídelny a školy. Prodej olejů OMV, maziv a speciálních produktů a přípravků pro průmysl a výrobní provoz.
U Bělidla 1277/13, Jeseník
IMG
Klempířství, pokrývačství, obklady a zateplení fasád
Služby a řemesla
Střechy bez kompromisu. Kompletní realizace všech typů střech krytinami Bramac, KM Beta, Tondach... Klempířské práce. Hydroizolace střech a zateplování fasád.
Bezděkov 255, 339 01, Bezděkov
IMG
Levná autodoprava a stěhování
Služby a řemesla
Stěhování a autodoprava za nízké ceny. Přestěhujeme Vás za velice přijatelnou cenu rychle a bez starostí. Autodoprava za smluvní ceny.
Husova 551 Hořice v Podkrkonoší 50801
IMG
Společenské a svatební šaty
Služby a řemesla
Nabízíme vám svatební, plesové, letní a společenské šaty za bezkonkurenční ceny. Vyberte si z bohaté nabídky šatů. V našem e-shopu najdete také zeštíhlující a těhotenské šaty. Z doplňků máme pak skladem krásná psaníčka a peněženky.
IMG
Vitráže Legát Plzeň
Služby a řemesla
Vyrábíme originální interiérové vitráže.
IMG
Broušení nožů, nůžek
Služby a řemesla
Broušení nožů a nůžek - Pardubice
Dubinská 720, Pardubice
IMG
IZOLACE IN
Služby a řemesla
Specializujeme se na snižování nákladů energie. Foukaná tepelná izolace patří mezi velmi levné a kvalitní řešení. Foukáme materiály, jako jsou čedičová vata, minerální sklo, celulóza. Tepelný odpor a vodivost těchto materiálu je vynikající. Měření termo kamerou zcela zdarma.
Strojírenská 26, Žďár nad Sázavou, 59101
IMG
Podlahy Praha s.r.o.
Služby a řemesla
Nabízíme, dodáváme a pokládáme dřevěné i laminátové plovoucí podlahy, parkety, DUO parkety, venkovní terasy, koberce, linolea či PVC. Provádíme renovace podlah, broušení parket včetně oprav jejich podloží a záklopů, olejování nebo lakování.
Komunardů 38, 170 00 Praha 7, Holešovice
IMG
Karavany Strakonice - obytné vozy a karavany
Služby a řemesla
Nabízíme obytné vozy na pronájem, se kterými můžete vyrazit v létě za teplem a v zimě lyžovat. Jde o moderní obytňáky, které splňují ta nejnáročnější kritéria.
IMG
Překlady levně a rychle
Služby a řemesla
Rychlé a levné překlady cizích jazyků. Provádíme běžné překlady, právní překlady, soudní překlady, obchodní překlady, specializované překlady, korektury právníkem a korektury rodilým mluvčím.
IMG
Sochař - kamenné sochy a fontány do zahrady
Služby a řemesla
Kamenné sochy a fontány do zahrady. Sochy a jejich kopie, kámen v architektuře historické i současné, restaurování i vlastní tvorba, ostění krbů, portálů, domovní znamení atd..
Praha
IMG
Revize
Služby a řemesla
Provádíme revize elektro, revize elektroinstalací, revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů. Revize elektro přípojek pro distributory el. energie. Revize hromosvodu. Revize i ve výbušných prostorech a to do 35 000V.
Drahobejlova 43
IMG
Petr Pahorecký - Garážová vrata, brány Jižní Čechy
Služby a řemesla
V Jižních Čechách podnikáme od roku 2006 a mezi naše hlavní práce patří montáž a prodej garážových sekčních vrat a posuvných bran za nízkou cenu s vysokou kvalitou. Dále provádíme i výkopové práce.
IMG
Hodinový manžel
Služby a řemesla
Kompletní montáž nábytku všech výrobců. Výměna el. zásuvek, vypínačů. Zavěšení lustrů, lampiček. Výměna vodovodních baterii,sprchových hadic. Výměna silikonu v koupelnách. Posečení trávníků a vše co je nutné kolem domu.
Palackého 508, Holešov
IMG
Odvoz sutě,odvoz odpadu ,kontejnery Praha
Služby a řemesla
Odvoz suti,odvoz odpadu,kontejnery praha,prodej písku,štěrku,zeminy,zemní práce,demolice,autodoprava Tel:603 426 605 nonstop 24h
Třebotov

 


Vedení účetnictví v Táboře | Sportovní výsledky z celého světa. Aktuální sázkové kurzy. | Další odkazy
   (c) 2010-2024 Katalog firem v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.