Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Česká republika - Praha (91) - Ostrava (10) - Brno (5) - Olomouc (2) - Hodonín (2) - Plzeň (2) - Pardubice (2) - Příbram (2) - Prachatice (1) - Žďár nad Sázavou (1) - Zlín (1) - Strakonice (1) - Rožnov pod Rahdoštěm (1) - Ostrov (1) - Frýdek-Místek (1) - Česká Třebová (1) - Boskovice (1) - Liberec (1) - Kyjov (1) - Kroměříž (1) - Kopřivnice (1) - Kolín (1) - Klatovy (1) - Kladno (1) - Jihlava (1) - Jeseník (1) - Hořice (1)

Služby a řemesla

IMG
Zážitkové poukazy – Vojtěch Vondra
Služby a řemesla
Daruj zážitek, daruj radost. Chcete koupit zážitek jako dárek? Připravili jsme dárkové balíčky pro každou příležitost rozdělené podle typů. Nabízíme Adrenalinové zážitky jako tandemový seskok padákem nebo jízdu tankem.
Polní 429
IMG
Truhlářství a Stolařství Boskovice
Služby a řemesla
Zakázkové truhlářství a stolařství Boskovice, služby hodinového manžela
Sloup 91, 679 13 Sloup
IMG
Prodej palivového dřeva
Služby a řemesla
Provádíme prodej kvalitního dřeva Ostrava a okolí...
Dubnice 28
IMG
CHEMICKÉ PRODUKTY - Pavel Vinkler
Služby a řemesla
Mycí a čistící prostředky - kompletní nabídka produktů pro provozy, hotely, restaurace, jídelny a školy. Prodej olejů OMV, maziv a speciálních produktů a přípravků pro průmysl a výrobní provoz.
U Bělidla 1277/13, Jeseník
IMG
Klempířství, pokrývačství, obklady a zateplení fasád
Služby a řemesla
Střechy bez kompromisu. Kompletní realizace všech typů střech krytinami Bramac, KM Beta, Tondach... Klempířské práce. Hydroizolace střech a zateplování fasád.
Bezděkov 255, 339 01, Bezděkov
IMG
Levná autodoprava a stěhování
Služby a řemesla
Stěhování a autodoprava za nízké ceny. Přestěhujeme Vás za velice přijatelnou cenu rychle a bez starostí. Autodoprava za smluvní ceny.
Husova 551 Hořice v Podkrkonoší 50801
IMG
Vitráže Legát Plzeň
Služby a řemesla
Vyrábíme originální interiérové vitráže.
IMG
Společenské a svatební šaty
Služby a řemesla
Nabízíme vám svatební, plesové, letní a společenské šaty za bezkonkurenční ceny. Vyberte si z bohaté nabídky šatů. V našem e-shopu najdete také zeštíhlující a těhotenské šaty. Z doplňků máme pak skladem krásná psaníčka a peněženky.
IMG
IZOLACE IN
Služby a řemesla
Specializujeme se na snižování nákladů energie. Foukaná tepelná izolace patří mezi velmi levné a kvalitní řešení. Foukáme materiály, jako jsou čedičová vata, minerální sklo, celulóza. Tepelný odpor a vodivost těchto materiálu je vynikající. Měření termo kamerou zcela zdarma.
Strojírenská 26, Žďár nad Sázavou, 59101
IMG
Překlady levně a rychle
Služby a řemesla
Rychlé a levné překlady cizích jazyků. Provádíme běžné překlady, právní překlady, soudní překlady, obchodní překlady, specializované překlady, korektury právníkem a korektury rodilým mluvčím.
IMG
Sochař - kamenné sochy a fontány do zahrady
Služby a řemesla
Kamenné sochy a fontány do zahrady. Sochy a jejich kopie, kámen v architektuře historické i současné, restaurování i vlastní tvorba, ostění krbů, portálů, domovní znamení atd..
Praha
IMG
Revize
Služby a řemesla
Provádíme revize elektro, revize elektroinstalací, revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů. Revize elektro přípojek pro distributory el. energie. Revize hromosvodu. Revize i ve výbušných prostorech a to do 35 000V.
Drahobejlova 43
IMG
Odvoz sutě,odvoz odpadu ,kontejnery Praha
Služby a řemesla
Odvoz suti,odvoz odpadu,kontejnery praha,prodej písku,štěrku,zeminy,zemní práce,demolice,autodoprava Tel:603 426 605 nonstop 24h
Třebotov
IMG
Čistírna oděvů DaJa
Služby a řemesla
Čistírna oděvů Daja působí ve službách v Praze od roku 1990. Za tuto dobu získala ocenění pro svoje stabilně prvotřídní služby a udržuje si nadále vysoký standard.
IMG
I.B.S.A. - czech, s.r.o.
Služby a řemesla
Společnost, která vznikla spojením několika prestižních agentur zabývajících se komerční bezpečností si klade za cíl prosadit se nejen kvalitou a flexibilitou poskytovaných služeb, ale hlavně individuálním přístupem k řešení problémů.
Poděbradská 88/55
IMG
sekční garážová vrata
Služby a řemesla
Dodáváme sekční garážová vrata, výklopná garážová vrata. Včetně montáže, za nejlepší ceny. Získejte skvělá garážová vrata na míru pro Vaši garáž za bezkonkurenční cenu.
Pod Šimlem 551, Sviadnov, 739 25
IMG
Hodinový manžel
Služby a řemesla
Kompletní montáž nábytku všech výrobců. Výměna el. zásuvek, vypínačů. Zavěšení lustrů, lampiček. Výměna vodovodních baterii,sprchových hadic. Výměna silikonu v koupelnách. Posečení trávníků a vše co je nutné kolem domu.
Palackého 508, Holešov
IMG
Karavany Strakonice - obytné vozy a karavany
Služby a řemesla
Nabízíme obytné vozy na pronájem, se kterými můžete vyrazit v létě za teplem a v zimě lyžovat. Jde o moderní obytňáky, které splňují ta nejnáročnější kritéria.

 


Vedení účetnictví v Táboře | Sportovní výsledky z celého světa. Aktuální sázkové kurzy. | Další odkazy
   (c) 2010-2022 Katalog firem v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.