Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Česká republika - Praha (105) - Ostrava (10) - Brno (5) - Olomouc (2) - Hodonín (2) - Plzeň (2) - Pardubice (2) - Příbram (2) - Prachatice (1) - Žďár nad Sázavou (1) - Zlín (1) - Strakonice (1) - Rožnov pod Rahdoštěm (1) - Ostrov (1) - Frýdek-Místek (1) - Česká Třebová (1) - Boskovice (1) - Liberec (1) - Kyjov (1) - Kroměříž (1) - Kopřivnice (1) - Kolín (1) - Klatovy (1) - Kladno (1) - Jihlava (1) - Jeseník (1) - Hořice (1)

Praha Služby a řemesla

IMG
Podlahy Praha s.r.o.
Služby a řemesla
Nabízíme, dodáváme a pokládáme dřevěné i laminátové plovoucí podlahy, parkety, DUO parkety, venkovní terasy, koberce, linolea či PVC. Provádíme renovace podlah, broušení parket včetně oprav jejich podloží a záklopů, olejování nebo lakování.
Komunardů 38, 170 00 Praha 7, Holešovice
IMG
Sochař - kamenné sochy a fontány do zahrady
Služby a řemesla
Kamenné sochy a fontány do zahrady. Sochy a jejich kopie, kámen v architektuře historické i současné, restaurování i vlastní tvorba, ostění krbů, portálů, domovní znamení atd..
Praha
IMG
Revize
Služby a řemesla
Provádíme revize elektro, revize elektroinstalací, revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů. Revize elektro přípojek pro distributory el. energie. Revize hromosvodu. Revize i ve výbušných prostorech a to do 35 000V.
Drahobejlova 43
IMG
Odvoz sutě,odvoz odpadu ,kontejnery Praha
Služby a řemesla
Odvoz suti,odvoz odpadu,kontejnery praha,prodej písku,štěrku,zeminy,zemní práce,demolice,autodoprava Tel:603 426 605 nonstop 24h
Třebotov
IMG
I.B.S.A. - czech, s.r.o.
Služby a řemesla
Společnost, která vznikla spojením několika prestižních agentur zabývajících se komerční bezpečností si klade za cíl prosadit se nejen kvalitou a flexibilitou poskytovaných služeb, ale hlavně individuálním přístupem k řešení problémů.
Poděbradská 88/55
IMG
Čistírna oděvů DaJa
Služby a řemesla
Čistírna oděvů Daja působí ve službách v Praze od roku 1990. Za tuto dobu získala ocenění pro svoje stabilně prvotřídní služby a udržuje si nadále vysoký standard.
IMG
ESMINA - salon krásy Praha
Služby a řemesla
Nabízíme vám širokou paletu kosmetických služeb!
Kurta Konráda 8, Praha 9 190 00
IMG
BS stěhování
Služby a řemesla
Nabízíme komplexní stěhovací a vyklízecí služby včetně zapůjčení stěhovacích kartonů. Před každým stěhováním probíhá prohlídka zakázky naším technikem, který se postará o komunikaci s klientem a bezstarostné stěhování. Stěhujeme i těžší kusy jako jsou piana, stroje a podobné.
Lešenská 546, 181 00 Praha Bohnice
IMG
Nejlepší nabídka - eshop s recenzemi a diskuzí
Služby a řemesla
Nejlepší Nabídka je široký recenzní eshop s recenzemi a komentáři kupujících. Rozsah zboží je velmi široký a nabídka cen je velice rozumná. Eshop, který využije celá rodina.
IMG
STAVHNED s.r.o.
Služby a řemesla
Provádíme veškeré rekonstrukce koupelen, bytů a rodinných domů v Praze.
Libušská 822/282. 142 00 Praha 4
IMG
Ruik Magazine
Služby a řemesla
Fotbalové novinky, statistiky a previews z nejlepších fotbalových lig světa. To vše a ještě mnohem více najdete na fotbalovém magazínu Ruik.
IMG
Miss Miriva
Služby a řemesla
Jsme Miss Miriva - vyrábíme unikátní a neotřelé šperky nejen z koňských žíní, ale i zvířecí srsti, ptačích per nebo třeba dětských vlásků. Samostatnou kapitolou jsou památeční šperky z popela.
IMG
onlineprádelna.cz zakázková prádelna
Služby a řemesla
Prádelna, čistírna oděvů Praha, nabízí služby žehlení prádla, čištění koberců i čistírna peří, čistírna oděvů a oblečení. Prádlo u vás vyzvedneme a přivezeme vám ho zpět
Praha
IMG
Osobní výletní loď Jan Plezier
Služby a řemesla
Firemní a privátní akce na lodi, svatby, večírky, narozeninové plavby. Rozlučky se svobodou, prezentace, školení na lodi, veřejné plavby... Plujeme celoročně a nejenom v Praze.
IMG
Horoskopy, poradna lásky a výklad karet online
Služby a řemesla
Jak na tom budete v lásce? Horoskopy lásky a partnerské horoskopy Vám sdělí vše ohledně Vašich vztahů. Výklad karet online a věštírna lásky Vám dá přesné odpovědi na Vaše otázky.
IMG
Private coach - Váš osobní kouč
Služby a řemesla
Řešíte problémy v pracovním nebo osobním životě? Osobní kouč vám pomůže při hledání pro vás nejvhodnějšího řešení/cesty. Private-coach.cz Vám pomůže získat důvěru v sebe sama a tím dosáhnout vytoužený cíl.
IMG
Oddlužení-online - Specialisté na oddlužení
Služby a řemesla
Osobní bankrot a Oddlužení fyzické osoby, Oddlužení manželů, Oddlužení podnikatelů a OSVČ, Oddlužení nemovitostí. Pro nezávaznou schůzku volejte zdarma: 800 888 781.
IMG
Malířské a zednické práce
Služby a řemesla
Provádíme veškeré stavební práce a malířské práce.Rekonštrukcie bytů, rodinných domů, koupelen, obkladů, dlažeb, omítek, vody, topení, plynu, dopravy ... slevy-15% dohodou.Pět letá záruka na praci
Bulharská 996/20, Vršovice, 101 00 Praha 10
IMG
Quizzy.cz – hospodský kvíz, pubquiz, quiznights
Služby a řemesla
Webová aplikace, která Vám umožní uspořádat vědomostní soutěž (hospodský kvíz, pubquiz, quiznight) ve Vaší hospodě, baru, klubu, pracovním kolektivu či jakékoli skupině soutěživců ...
IMG
Překlady do polštiny
Služby a řemesla
Překlady do polštiny - pouze rodilí mluvčí. Tlumočnické služby písemně i ústní
Polsko, Radom, Sandomierska 16

 


Vedení účetnictví v Táboře | Sportovní výsledky z celého světa. Aktuální sázkové kurzy. | Další odkazy
   (c) 2010-2024 Katalog firem v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.